Slovo Mistr nápověda

Pokud máte rádi hry jako je Piknik slovo, Pixwords či Picwords, tak si tuto novou hru s názvem Slovo Mistr taktéž oblíbíte. Stejně jako ve všech hrách tohoto typu, ve kterých jde o hádání slov, se může hráč dostat do stavu, kdy si neví rady jak dál. V tomto bodě přichází naše Slovo Mistr nápověda, která vám poskytne odpovědi zcela zdarma. Neplaťte zbytečně za herní peníze. Cíl hry je jednoduchý, nalezněte všechna slova a když si nevíte rady, využijte naší nápovědy. Na nápovědě se můžete podílet i vy. Vložte vaše řešení pomocí formuláře ve spodní části stránky.

Odpovědi podle čísla úrovně

Zadejte číslo úrovně, pro kterou chcete zobrazit odpověď. Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí řešení požadované úrovně.
Úrovně v databázi:
1 - 870

Objevte řešení podle slova

Zadejte jedno ze slovo, které máte již vyřešené a my vám poradíme zbývající slova, která vám zbývají uhádnout k dokončení levelu.

Pomozte nám rozšířit nápovědu

Pomocí formuláře níže nám můžete pomoci rozšířit naší Slovo Mistr nápovědu. Podělte se s ostatními hráči, kteří si neví rady s dalšími úrovněmi hry. Vaše odpověď se objeví v nápovědě jakmile ji schválíme.
Úrovně 1 až 870 jsou kompletní. Prosíme, abyste přidávali úrovně 871 a vyšší nebo ty, ve kterých je chyba.

Momentálně je v databázi 870 úrovní.
Čeká na schválení: 30.